Menü Kapat

Beşiktaş Nakliyat

Beşiktaş Nakliyat sektörün en iyisidir, İster evinizi isterseniz de iş yerinizi bize taşıtın biz her zaman hizmetinize hazırız. Eşya taşımacılığı konusunda büyük bir geçmiş ve birikime sahibiz. Eşyalarınızın taşınmasını ve depolanmasını yaparken kesinlikle sizin istediğiniz doğrultu ve kalitede hizmet sunuyoruz. Ulusoy Nakliyat Beşiktaş şubesi ile en iyi nakliye hizmetini ekonomik fiyatlarla hizmetinize sunmuştur.

Beşiktaş nakliyat hizmeti işinin ehli yetki belgeli nakliyat firmalarına yaptırılmalıdır. Beşiktaş nakliyat sektörün en köklü firmalarından biridir. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla en kaliteli Beşiktaş nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş nakliyat olarak size ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız bu sayede evinizi taşırken hiçbir sürpriz ile karşılaşmazsınız.

Beşiktaş nakliyat T.C ulaştırma bakanlığından K3 yetki belgesine sahiptir ayrıca firmamız vergi mükellefidir.

Beşiktaş nakliyat eksperinin tespiti doğrultusunda taşıma gününüzde size tahsis edilen araç ve ekipman sizin istediğiniz saatte adresinizde hazır bulunur, ekip lideri (formen) eşyalarınızı tespit ettikten sonra gerekli olan ambalaj ve paketleme malzemeleri dairenize alınır ve ekibimiz
ambalaj paketleme ve demontaj işlemlerine başlar mobilyalarınız iç aksanı kağıt kravtlı patpatlar ile paketlenir

Hemen Ara