Menü Kapat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Evden eve nakliyat hizmetimiz tam anlamı ile profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklıdır. Eşyalarınızı taşırken sadece taşıma esnasındaki hasarları düşünmüyoruz. Bununla birlikte taşınacak olan ürünlerin temizlik kurallarına uygun taşınması, taşınma esnasında taşınmaz ürünlerin de hasar almamasına dikkat ediyoruz. Nakliye firmamız 1982 yılından beri evden eve nakliyat hizmeti sunuyor. İşe ilk başladığımız yıllardaki ürünler şu an neredeyse antika değeri görmeye başladı. Bununla beraber çağımızın getirdiği bütün mobilya ve dijital ürünlerinin hem yurt içi hem de yurt dışı taşımalarındaki tecrübelerimiz çok yüksektir.
Taşınmak insanları strese sokan bir durumdur ve hizmet alınan nakliye şirketinin acemice davranışları kişileri daha da büyük sıkıntılara ve maddi zarara sokabilir. Sistem Nakliye gibi işin ehli, tecrübeli firmalarla birlikte çalışan kişiler taşınma işlerini gözleri arkada kalmadan, manen ve madden zarara uğramadan halletmektedirler.

Tüm Beşiktaş evden eve nakliye faaliyetlerimiz firmamızın güvencesi altında gerçekleştirilmektedir. Her taşıma hizmetimizde müşterimize ilişkin ürünler sigortalanmaktadır ve öyle taşıma işi gerçekleştirilmektedir.

Firmamız tüm İstanbul merkezli ve Bütün ilçelerinde emin ve kaliteli nakliye hizmetleri sunan, müşterilerinden daima tam not alan profesyonel bir nakliye şirketidir.

Beşiktaş Evden Eve Nakliye Ücret Tarifesi nasıl Belirlenir?

Evini taşımak isteyen kişilerin nakliye hizmetlerimizin detayları ve ücretler hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçmeleri yeterlidir.

Nakliye hizmetlerimizde ücretlendirme tarifemizi etkileyen birtakım etkenler bulunmaktadır. Bu faktörlerin hepsi bir araya toplanarak maliyet hesabı yapılmakta ve talep edilecek ücret buna nazaran belirlenmektedir. Fiyatları etkileyen bazı faktörler; eşyaların taşınacağı iki adres arası mesafe, asansör kullanılıp kullanılmayacağı, eşyaların büyüklükleri, kullanılacak ambalaj çeşitleri ve miktarı, eşya miktarı, marangozluk hizmeti, çalışacak taşıma çalışanı sayısı şeklinde faktörlerdir.

Sistem Nakliye bir nakliye firmasında bulunması ihtiyaç duyulan her türlü olanak, alet, araç ve ekipmana sahiptir. Personelimiz taşıma ve montaj işleri mevzusunda fazlaca tecrübeli ve bilgi sahibidir. Bu niteliklerimiz sebebi ile hiçbir hizmetimiz için dışarıdan destek almıyoruz. Dışarıdan alınan her hizmet için müşterilerden daha çok ücret talep edilir, firmamız her türlü olanağa haiz olup dışarıdan destek almadığı için müşterilerimizden hizmetlerimizin karşılığı olarak talep ettiğimiz ücretler de oldukça ekonomik olmaktadır.

Nakliye İşinin Detayları nedir?

Nakliye işi doğru yapılmadığı takdirde kişileri hem madden bununla birlikte manen zarara uğratan bir iştir. Nakliye işi icra eden firmanın tüm müşterilerinin eşyalarına aynı özeni göstermesi, her bir ürünü kendi malıymış şeklinde koruyarak taşıması gerekir. Sistem Nakliye kırk yıla yaklaşan iş tecrübesi ile Beşiktaş evden eve nakliye hizmetlerinde ve diğer ilçelerdeki nakliye hizmetlerinde her taşıma işini kendine ilişkin eşyaları taşıyormuş benzer biçimde özenle gerçekleştirir.

 

Hemen Ara